Як правильно говорити про секс

Impulse побував на зборах міжнародної студентської організації Best Lviv де наша команда провела інформаційну сесію про те, як правильно говорити про секс з своїм партнером, що таке Sexting (відвера переписка сексуального характеру), як ефективно можна його використовувати щоб зрозуміти, що подобається вашому партнеру, а що ні. Також, ми обговорили питання кордонів та чому важливо говорити НІ, вживання алкоголю та наркотиків під час сексуальних практик та постарались відповісти на усі запитання.

Ще однією темою була профілактика ВІЛ та ІПСШ і завдяки нашому постійному партнеру Благодійний Фонд “Аванте” бажаючі змогли пройти безкоштовне тестування на ВІЛ та сифіліс і отримати безкоштовно презервативи.


Залишити коментар

Благодійний фонд “Аванте” засновано у 2001 році у місті Львів. Фонд працює в сфері ВІЛ-сервісу основна наша спеціалізація це робота з ЧСЧ та ЛГБТ+ спільноті.
Підвищення рівня соціально-правового захисту та матеріального забезпечення: молоді, ВІЛ – інфікованих, безпритульних, емігрантів, та інших категорій осіб, що потребують допомоги.