Про благодійний фонд АВАНТЕ

Благодійний Фонд “Аванте” було засновано у 2001 році у місті Львові. Працюємо у сфері профілактики ВІЛ та ІПСШ та надає психологічну та параюридичну підтримку у Львові та області. Засновники чітко розуміли небезпеку таких хвороб, як ВІЛ, сифіліс та інфекції, що передаються статевим шляхом.

0 +
років з вами
Місія

Місія

Місія БФ «Аванте» – сприяння зменшенню темпів розвитку епідемії ВІЛ/СНІДу та дотичних проблем в Україні,  підвищення рівня соціально-правового захисту та матеріального забезпечення: ЛГБТ+;  молоді,  ВІЛ – інфікованих, безпритульних, емігрантів, та інших категорій осіб, що потребують допомоги.

Працівники фонду

Працівники фонду

Працівники фонду надають кваліфіковані консультації з профілактики захворювання чи інфікування цими недугами.

Пам’ятаючи про тих, кого торкнулась проблема цих недуг, персонал фонду надає допомогу усім, кому така допомога необхідна.

Навіть в час фінансової нестабільності, персонал фонду з високо піднятою головою, виконують роботу з порятунку людського здоров’я.

Програми фонду

Програми фонду

  • На сьогодні фонд здійснює програми з профілактики ВІЛ, сифіліс та інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • займається доглядом та підтримкою людей, що живуть з ВІЛ, проводить роботу з формування толерантного ставлення до ризикових, щодо інфікування ВІЛ груп населення серед правоохоронців, журналістів;
  • проводить тренінги, які допомагають сформувати уміння профілактики та запобігати інфікуванню ВІЛ, ІПСШ;
  • працівники фонду беруть активну участь у мобілізаційній діяльності усіх недержавних організацій, які працюють у ВІЛ-сервісі.

Фонд в цифрах

34661

консультацій за принципом рівний рівному

18759

представників отримали послуги фонду

16376

проведено тестування на ВІЛ для ЛГБТ

31187

представників отримали юридичну консультацію

Через ситуацію з СНІДом, що склалася в Україні пріоритетною в державі має бути політика, спрямована на розвиток інформаційної обізнаності населення по проблемі ВІЛ/СНІДу та досягнення відповідної медичної та соціальної культури суспільства.

Саме тому колектив благодійного фонду “Аванте” ставить на одне з чільних місць у своїй діяльності поширення достовірної інформації про ВІЛ/СНІД.

Тут Ви зможете знайти інформацію про те, що таке СНІД, як вберегти себе від цієї хвороби та як захистити своїх рідних.

Для тих, хто хоче дізнатися докладніше про саме захворювання та про шляхи можливого зараження, відповідну інформацію Ви зможете отримати тут.(Наші соціальні працівники нададуть Вам відповіді на Ваші запитання)

Якщо Вас цікавить де у Львові можна пройти тест на наявність ВІЛ та вірусу шкірно-венеричних захворювань, то ми підкажемо куди звернутись.

Якщо ви, цікавитесь нашою роботою та хочете приєднатися до організації, або просто хочете більше дізнатися про наш фонд, то ми Вам розповімо. Контакти.

Благодійний фонд “Аванте” засновано у 2001 році у місті Львів. Фонд працює в сфері ВІЛ-сервісу основна наша спеціалізація це робота з ЧСЧ та ЛГБТ+ спільноті.
Підвищення рівня соціально-правового захисту та матеріального забезпечення: молоді, ВІЛ – інфікованих, безпритульних, емігрантів, та інших категорій осіб, що потребують допомоги.